Titulinis The Walk Inn
Kontaktai
Paslaugos English


Paslaugos

UAB ‘Nordija” rekonstravo ir pritaikė šiuolaikinio verslo reikmėms avarinės būklės pastatą Didžioji 18/2, Vilniuje. Šis pastatas turi išliekamąją architektūrinę-istorinę vertę, kaip XX a. pradžios moderno stiliaus statinys.Išliekamąją istorinę vertę pastate turi: XVI a. rūsiai, centrinė laiptinė, salės patalpos (kuri XX amžiaus pradžioje buvo oficiali Vilniaus miesto burmistro salė), būdingas XX amžiaus stiliui patalpų dekoras 2 ir 3 aukštuose, pastato fasadas.

UAB “Nordija” ne tik sutvarkė patį pastatą, bet pasirūpino ir jo istorinės-architektūrinės vertės išsaugojimu: pagal paminklotvarkos sąlygas restauravo autentiškus lipdinius 2 ir 3 aukšto patalpose bei metalinius centrinės laiptinės turėklus, restauravo ir užkonservavo autentiškas duris centrinėje laiptinėje, atliko rūsių restauraciją ir konservaciją, buvusioje Vilniaus miesto magistratūros salėje atkūrė sovietmečiu užmūrytus langus – dėl to savotiškai pagyvėjo Savičiaus gatvė.

UAB “Nordija” nuomojamame pastate šiuo metu yra įrengtos prekybinės bei administracinės patalpos, įsteigtos naujos darbo vietos.

Pagrindiniai klientai:

Nordea Bank AB Lietuvos skyrius,

Individuali įmonė "DU BROLIAI",

VŠI HUMANA PEOPLE TO PEOPLE BALTIC.


© 2004 UAB "Nordija"